Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Ze šamanských cest

1 2 3 5

V této složce se můžete proletět společně se mnou světem, kde hovoří květiny, stromy i zvířata. 

Sojka

Dnešní příspěvek bude ne-bylinkový, ale tak trochu homeopaticko-šamanský, neb při trituraci krásného pírka sojčího mi přišlo mnoho užitečných informací, o které se ráda podělím…..


Někdy příroda krom pomoci z říše minerální a rostlinné nabídne cosi i z té živočišné…
Tentokráte naši intuici oslovili ptáci. Skupina, která stojí za pečlivé pozorování a zkoumání, neboť v této době, kdy lidstvo prochází obdobím, ve kterém se tzv. mění paradigma, mohou být výbornými průvodci, léčiteli, učiteli, přáteli.

Před klasickou šamanskou cestou jsme opět provedli v úzkém kruhu trituraci barevného pírka sojčího. Poznámky ze samotné výroby homeopatické substance zde zmiňovat nebudu, kdo se orientuje v homeopatii, ví.
Energie sojky, která se odráží v chování lidí je o věčné nespokojenosti toho, kým jsme či kým nejsme. Toužíme po vyšších sférách, ale nepřijmeme-li naší existenci v této realitě, promarníme své bytí v nikdy nekončící iluzi….


… Za zvuku nového, příjemně znějícího bubnu jsem se vydala do sfér, kde ptáci mluví lidskou řečí. Spatřila jsem „SOJKU“, velkého ptáka s jiskrným okem, který mne požádal o zapsání poselství z jeho říše…

Číst dále

 O Třezalce tečkované trochu jinak…

Kdyby bylo v lidské moci vpraviti do slov moudro, kterým vládne královna letních luk, nestačila by celá kniha.

Rostlinka, resp. její jednotlivé části v sobe ukrývají moc, které ten, kdo si neprošel cestu vlastní zkušenosti, neuvěří.

Květ, sytě žlutý, dalo by výstižněji říci zlatý, s drobnými rudo-hnědými tečkami hypericinu, představujícího duchovní rozměr rostliny, připomíná ohnivou energii, která v nás, budeme-li vhodně naladěni, zažehne plamen, který u mnohých skomírá pod tíhou pozemských „povinností“. Mistrné spojení energií sálajícího Slunce a rudého, impulzivního Marsu. Akce. Zapálení. Tvoření. Vědomé konání z nitra našeho plachého a uzavřeného Já……

Číst dále

TUŽEBNÍKOVÉ ROZJÍMÁNÍ

Sklizeň květů u mlýnského potoka je doprovázen silnou vůní po hořkých mandlích…

Výrazné aroma sušících se rostlinek, lahodného sirupu nebo mazání které zklidňuje bolesti kloubů, se line z hrnců, bublajících na starých kamnech. Míchám a tiše rozjímám nad poselstvím tužebníků.

Tužebník není jen o bytí v hmotném těle. To, co ve svém nitru ukrývá, se snažím pochopit i uchopit na jedné ze svých cest…

Číst dále

1 2 3 5
Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Novoroční triturace posvátného JMELÍ

10.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Koření v léčitelské praxi

23.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností Triturace KŘIŠŤÁLU

24.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola II. DIAGNOSTIKA

6-7.2.2021 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola I.

Zahájení 27-28.2.2021

Bližší info zde ....


TOPlist