Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Chraňte si své zdraví – aneb co nás čeká v roce 2017

S kolegyní EFIS, která se zabývá astrologií, jsme koncem roku bilancovaly a probíraly choroby, které nás, jako celek provázely celým uplynulým rokem. Já jsem dávala k dobrému mé postřehy z praxe a ona vše konzultovala s tajuplným astrologickým kolečkem, plného barevných čar, kterému se říká horoskop. Nakonec jsme nahlédly i do nového roku 2017. Nemoci se totiž docela dobře dají i předpovídat a tak se můžeme na jejich zvládání připravit.

Každopádně, vstup do nového roku a i jeho průběh bude plný zánětlivých onemocnění – zejména horních cest dýchacích. Mnohé z vás tento stav nepřekvapí, neboť nestálé počasí těmto chorobám více než přeje.

Co bude tento rok nového a na co je třeba zaměřit svou pozornost –  mění se charakter i průběh nemoci.

Z pohledu astrologie nás čeká období medicínsky velice obtížně léčitelných chorob, neboť nebude známá příčina. Neustále budeme balancovat mezi infekcí bakteriální, virovou či mykotickou a proto cesta k uzdravení bude dlouhá a složitá. Astrologicky – čekají nás velice staré záležitosti, které na sebe oblečou nový kabát a tak bude velice obtížné je identifikovat a nasadit vůči nim účinnou zbraň. Nebudou reagovat na antivirotika, antimykotika ani na antibiotika chemického či přírodního původu.

Později se zjistí, že se jedná o zmutovaný (nebo chcete-li) vyvinutý organismus, který je částečně tím vším. Infikace přichází ze vzduchu, a proto bude primárně napadat horní dýchací cesty – zprvu se bude tvářit jako virus a bude způsobovat známé příznaky od bolestí kloubů, zad a svalů až po vysoké teploty, bolesti hlavy, únavu a stavy vyčerpání a přidá se dlouhodobá, hustá, žlutozelená rýma.  Do toho nastoupí příznaky podobné angíně – nateklé uzliny, bílý povlak na jazyku, bolest při polykání a nakonec i pocity lehkého omámení a vyčerpání. Vše se bude objevovat a zase mizet týdny i měsíce. Jak s žertem říkávám, není to k životu, ale ani ke smrti.

Celým rokem 2017 nás tedy bude provázet jedno téma – záněty plic a obtížné dýchání spojené se stavy vyčerpanosti a neustále se opakující stavy, které lze označit za selhávání imunity. Na to budou navazovat nehezké kožní problémy plísňového charakteru a vředová onemocnění, které budou rovněž těžko léčitelné.

Co teď s tím?

To, co není přírodního charakteru, to jde přírodní cestou těžko léčit….

Letošní rok bychom se měli více, než kdykoli jindy zajímat o dění kolem sebe. Pozorně sledovat, jak kvalitní potraviny konzumujeme, jakou vodu pijeme, jaké chemické látky dovolíme do sebe a do svých dětí pod záminkou zdraví vpravovat, jakou kosmetiku používáme, i to, v jakých energetických frekvencích se pohybujeme……

Měli bychom se začít zajímat i o chemickou továrnu našeho organismu, pH v kyselých hodnotách našich těl je přátelsky otevřenou vstupní branou veškerým patogenům. Porozhlédněme se po svých bytech, kolik plastu nás obklopuje, kolik elektrosmogu produkují naše spotřebiče, kolik stresu prožíváme……..

Podívejme se na hodinky, kolik času trávíme s těmi, které milujeme? Jak často pobýváme v přírodě?  Jak často se smějeme???……

O způsobech, jak na nás působí vlivy okolí a jak se před nimi chránit a jaké prostředky použít na posílení imunity naleznete na našich webech www.bylinkyproradost.cz a www.branasvetla.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Aktuální akce

Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist