Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Z našich akcí

Slunovratové bylinkaření „NA STARM MLÝNĚ“ bylo díky vedrům náročné, téměř všechny bylinky  se o 2-3 týdny předběhly a vyhledat klasických „sedmero léčivých bylin“ bylo náročné. Třezalky na tradiční Janův olej téměř odkvetly, zato ze řebříčků se nám povedla prvotřídní mast….

Nádhernou Svatojánskou noc osvětlovaly světlušky, ale zlaté kapradí v lesíku nikdo nezahlédl. Škoda, tak zase příští rok a ty další….

S lásku Lenka

 

 

PUTOVÁNÍ DO ŘÍŠE ROSTIN – aneb šamanské poznávání rostlin, tentokrát kořenů, nás opět zavedlo na ŠUMAVU. Poprvé jsme pracovali na naší nové šamanské spirále, která zdobí střed zahrady. Učili jsme se rozeznávat energie skrze srdeční centrum, zkoumali jsme kořeny, provedli jsme rituál „bubnování za uzdravení našeho srdce a podnikli mnohé šamanské cesty.

 

Štědré dary pozvolna přicházejícího podzimu jsou pro bylinkáře nejzajímavějším obdobím – určitě všichni znáte hložinky, šípky, bezinky, jeřabiny, kdouloně nebo trnky. Z těchto plodů můžete připravit skutečné lahůdky – sirupy, likéry, vína nebo marmelády (kdo zkoušel, ví o čem píši)…

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.


Velké konstelace

4-5.4.2020

Bližší info zde ....


Šamanská pouť do vlastního nitra

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Vítám vás, kteří máte otevřené srdce a chcete svět učinit lepším.....


TOPlist