Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Totemové zvíře

TOTEMOVÉ ZVÍŘE, NEBOLI ZVÍŘE SÍLY.

Každému člověku, který hledá smysl svého bytí zde, na Zemi, je z neviditelného světa propůjčen mocný pomocník ze zvířecí říše, kterému se říká „totemové zvíře“.

Mezi nejčastější medicinmanské pomocníky  patří medvěd či vlk, kouzelníka doprovází duch černého pantera či ostražitý orel bělohlavý, druidové komunikují s duchy vran….

Ať se setkáte s poštolkou, delfínem, ještěrkou, vážkou, labutí, žábou, sovou, rysem či dalšími divoce žijícími zvířaty, každé má zprávu právě pro vás.

Je to tzv. „zvířecí průvodce“, pomocník, spojenec i rádce, který nám pomáhá na naší cestě sebepoznání.

Bytost z říše zvířat nás učí uvědomit si, kdo jsem, kým jsem, i to, kam kráčím a jaký je smysl mé existence. Každé zvíře má svou roli v našem životě. Setkáte-li se s labutí, bude vám nápomocna k probuzení vlastní síly. Setkáte se s vnitřní krásou vašeho ducha a naučíte se používat svou intuici. Sova vám přinese moudrost a um prohlédnout veškerá tajemství, orel  vás naučí vidět skryté pravdy, naučí vás moudrosti, ozdraví vás a povznese nad materiální hodnoty….

Možná si teď položíte otázku – Kde mohu své zvíře potkat? Jaké bude mé totemové zvíře? Jak by mi mohlo pomoci s mými potížemi?

Existuje několik způsobů, jak svého průvodce potkat. Domorodý šaman vás na cestu vypraví pomocí ayahuasky. Moderní západní směry použijí meditaci a já miluji cestu doprovázenou zvukem šamanského bubnu z jelení či kozí kůže. Bubnování v rytmu dechu Matky Země vás uvede do změněného stavu vnímání, do hloubky, ve které zažijete „jinou realitu“. Zažijete setkání se svým pomocníkem, ztotožníte se s ním, uvidíte jako on, budete se pohybovat jako on. On se stane vámi, stejně jako vy se stanete jím.

Možná vás překvapí, že setkání a výběr zvířete není ve vaší moci – V tomto světě si zvíře vybere vás.  Přijde přesně takové, které potřebujete, aby vás naučilo to, co sami v běžném životě neumíte.

Bizon

Nejposvátnějším zvířetem Lakotů, je bílý bizon. Pokud se vám objeví jako silové zvíře bizon, je to znamení, že vaše modlitby byly vyslyšeny. Bizon znamená též hojnost. Bizon prý neutíkal před lovci, jeho přáním, bylo předat mu své dary v podobě masa a kožešiny dříve, nežli se odebere do věčných lovišť k Velkému Duchu.

Číst dále

Jezevec

O jezevcích se říká, že se umí velice rychle rozzlobit, jsou útoční a krutí a agresivní. Pokud se vám jezevec objeví jako vaše silové zvíře, chce vám ukázat, kde ve vašem životě chybí síla a odhodlanost bojovat za to, po čem toužíte.

Jezevec je známý i tím, že svou práci vždy dotáhne do konce.

Číst dále

Vážka

Vážka jako totemové zvíře rozbíjí iluze, které mylně považujeme za skutečnost. Duha, odrážející se na jejích křídlech nám ukazuje barvy, které ve své běžné realitě nenacházíme. Odlesky a energie tvarů nám připomíná cosi, co jsme kdysi zažili, ale již to není obsaženo v našem vědomí.

Číst dále

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Novoroční triturace posvátného JMELÍ

10.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Koření v léčitelské praxi

23.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností Triturace KŘIŠŤÁLU

24.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola II. DIAGNOSTIKA

6-7.2.2021 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola I.

Zahájení 27-28.2.2021

Bližší info zde ....


TOPlist