Totemové zvíře, nebo li zvíře síly.

Každému člověku, který hledá smysl svého bytí zde, na Zemi, je z neviditelného světa propůjčen mocný pomocník ze zvířecí říše, kterému se říká "totemové zvíře".

Mezi nejčastější medicinmanské pomocníky  patří medvěd či vlk, kouzelníka doprovází duch černého pantera či ostražitý orel bělohlavý, druidové komunikují s duchy vran….

Ať se setkáte s poštolkou, delfínem, ještěrkou, vážkou, labutí, žábou, sovou, rysem či dalšími divoce žijícími zvířaty, každé má zprávu právě pro vás.

Je to tzv. "zvířecí průvodce", pomocník, spojenec i rádce, který nám pomáhá na naší cestě sebepoznání.

Bytost z říše zvířat nás učí uvědomit si, kdo jsem, kým jsem, i to, kam kráčím a jaký je smysl mé existence. Každé zvíře má svou roli v našem životě. Setkáte-li se s labutí, bude vám nápomocna k probuzení vlastní síly. Setkáte se s vnitřní krásou vašeho ducha a naučíte se používat svou intuici. Sova vám přinese moudrost a um prohlédnout veškerá tajemství, orel  vás naučí vidět skryté pravdy, naučí vás moudrosti, ozdraví vás a povznese nad materiální hodnoty….

Možná si teď položíte otázku – Kde mohu své zvíře potkat? Jaké bude mé totemové zvíře? Jak by mi mohlo pomoci s mými potížemi?

Existuje několik způsobů, jak svého průvodce potkat. Domorodý šaman vás na cestu vypraví pomocí ayahuasky. Moderní západní směry použijí meditaci a já miluji cestu doprovázenou zvukem šamanského bubnu z jelení či kozí kůže. Bubnování v rytmu dechu Matky Země vás uvede do změněného stavu vnímání, do hloubky, ve které zažijete "jinou realitu". Zažijete setkání se svým pomocníkem, ztotožníte se s ním, uvidíte jako on, budete se pohybovat jako on. On se stane vámi, stejně jako vy se stanete jím.

Možná vás překvapí, že setkání a výběr zvířete není ve vaší moci – V tomto světě si zvíře vybere vás.  Přijde přesně takové, které potřebujete, aby vás naučilo to, co sami v běžném životě neumíte.

 

Aktuální akce

Bylinková škola 2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi. Zahájení

9 - 10.3.2019

Bližší info zde ....Bylinky, naciťování se do jejich energií a komunikace s duchy rostlin."

10. - 11.11.2018

info na emailu:

kurzy@bylinkyproradost.cz


Příprava na bylinkářskou sezónu 2019

13 - 14.3.2019


Jarní bylinkaření na Šumavě

13 - 14.4.2019


Základy bylinkaření

27 - 28.4.2019

Poznávání "po šamansku"

aneb bylinkaření trochu jinak

1. -5. 5.2019


Rozvíjení intuice a komunikace s rostlinou

25 - 26.5.2019

Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley