Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

TOTEMOVÉ ZVÍŘE, NEBOLI ZVÍŘE SÍLY.

Každému člověku, který hledá smysl svého bytí zde, na Zemi, je z neviditelného světa propůjčen mocný pomocník ze zvířecí říše, kterému se říká „totemové zvíře“.

Mezi nejčastější medicinmanské pomocníky  patří medvěd či vlk, kouzelníka doprovází duch černého pantera či ostražitý orel bělohlavý, druidové komunikují s duchy vran….

Ať se setkáte s poštolkou, delfínem, ještěrkou, vážkou, labutí, žábou, sovou, rysem či dalšími divoce žijícími zvířaty, každé má zprávu právě pro vás.

Je to tzv. „zvířecí průvodce“, pomocník, spojenec i rádce, který nám pomáhá na naší cestě sebepoznání.

Bytost z říše zvířat nás učí uvědomit si, kdo jsem, kým jsem, i to, kam kráčím a jaký je smysl mé existence. Každé zvíře má svou roli v našem životě. Setkáte-li se s labutí, bude vám nápomocna k probuzení vlastní síly. Setkáte se s vnitřní krásou vašeho ducha a naučíte se používat svou intuici. Sova vám přinese moudrost a um prohlédnout veškerá tajemství, orel  vás naučí vidět skryté pravdy, naučí vás moudrosti, ozdraví vás a povznese nad materiální hodnoty….

Možná si teď položíte otázku – Kde mohu své zvíře potkat? Jaké bude mé totemové zvíře? Jak by mi mohlo pomoci s mými potížemi?

Existuje několik způsobů, jak svého průvodce potkat. Domorodý šaman vás na cestu vypraví pomocí ayahuasky. Moderní západní směry použijí meditaci a já miluji cestu doprovázenou zvukem šamanského bubnu z jelení či kozí kůže. Bubnování v rytmu dechu Matky Země vás uvede do změněného stavu vnímání, do hloubky, ve které zažijete „jinou realitu“. Zažijete setkání se svým pomocníkem, ztotožníte se s ním, uvidíte jako on, budete se pohybovat jako on. On se stane vámi, stejně jako vy se stanete jím.

Možná vás překvapí, že setkání a výběr zvířete není ve vaší moci – V tomto světě si zvíře vybere vás.  Přijde přesně takové, které potřebujete, aby vás naučilo to, co sami v běžném životě neumíte.

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.


Velké konstelace

4-5.4.2020

Bližší info zde ....


Šamanská pouť do vlastního nitra

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Vítám vás, kteří máte otevřené srdce a chcete svět učinit lepším.....


TOPlist