Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Rak, čtvrté znamení zvěrokruhu, kterému vládne emoční Luna, díky které jsou velice citově založeni. Rak se zdá být zdrženlivý, miluje domov a svou rodinu, ale jeho emoční rozkolísanost může být zdrojem rodinných problémů. Každý rak ví, jak shromažďovat finance i to, jak se o ně starat. Dovedou se prosadit, a v mnoha rodinách je rak ten, kdo udává rytmus.

Charakteristické vlastnosti dávají Rakům sklony k těmto nemocem:

Vodnatelnost, poruchy trávení, hypochondrie, hysterie, hrudník  a prsa, nervové potíže, cholesterol, kloubní problémy, jaterní problémy.

Oblasti těla, na které by si měl Rak dávat pozor  jsou:

Hrudník, prsa, vaječníky, děloha, břicho, žaludek, nervový systém, jícen, slinivka, bránice, pravé oko ženy a levé oko muži, kloubní maz, spodní část plic.

Vhodné bylinky pro Raka jsou:

Paznehtník, svlačec, pelargonie, lilie, leknín, bílá růže, bílé květy všeobecně, stromy bohaté na mízu, javor, lomikámen, sporýš, estragon, ovoce, zelenina s vysokým obsahem vody, zelí, tuřín.

Zde je nutno znovu připomenout – každý z nás je jiný, a to, jaké vlivy jsme přijali z rodiny a společnosti, formuje naše myšlení, které následně nese nemalý podíl na tom, jaké choroby se u nás projeví. Místo obecně doporučovaných bylinek raději vyhledejte někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Nikdy nelze léčit pouze momentální stav. Je třeba vyhledat příčinu a následné s ní pracovat.

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.


Velké konstelace

4-5.4.2020

Bližší info zde ....


Šamanská pouť do vlastního nitra

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Vítám vás, kteří máte otevřené srdce a chcete svět učinit lepším.....


TOPlist