Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Setkání, jehož princip je založen na vlastním prožitku a poznávání bylinek přímou intuitivní cestou z různých úhlů pohledů, nese název naší knihy „Putování do říše rostlin“.

Kdo knihu četl, tuší, kterým směrem se naše společné bylinkaření bude ubírat. Kdo neví a váhá, tomu nabízím jeden z příběhů, který lze zažít v přímé komunikaci s bylinkou, v tomto případě s kopřivou a jejím semínkem:

Jeden z vhledů ze šamanské cesty:

Pomalu vkládám semínka do úst. Mají zvláštní nasládlou, oříškovou chuť. Po krátké chvíli chuťového vjemu nastupují obrazy. Mou pozornost zaujme klíčící semínko. Místo klíčku však v jeho místě tančí maličký plamínek se Salamandřím miminkem. Rytmus bubnu udává jeho směr i pohyb. Semínko vyzařuje zlatavou ohnivou auru, která pulzuje, obraz vnímám jako „hadí tanec“, připomínající šroubovnici DNA.
Tančící semínko si hledá místo v mém těle, aby mi ukázalo, jaké je jeho působení. Pomaličku se spouští páteří a nakonec se pohodlně usadí v oblasti 1. čakry, které vypadá jako malé ptačí hnízdečko.
Když se semínko usadí, pociťuji jeho přítomnost jako hluboký klid, vyrovnanost, a zároveň sama sebe vnímám, jako kdybych stála uprostřed ohně, jehož teplé plamínky hladí kůži mého těla.
Dokonalý vjem bezpečí, prostupující síla, vědomí si sebe sama, vzpřímenost. Tyto pocity mi probíhají myslí a jasný zvuk bubnu mi je dává poznat v té nejhlubší vrstvě mého Já, v ryzosti jejich významů.
Po tomto prožitku začal klíček semínka stoupat po páteři směrem k hlavě. Cítila jsem lehké, příjemné brnění, připomínající počáteční sexuální vzrušení, které se šířilo směrem vzhůru.
Poselství semínka zní:

„Nechte stoupat ohnivou, sexuální energii ve svém tanci až do hlavy a pozorujte inspirace a nápady, které přicházejí! Buďte tvůrčí. Jsme všude kolem vás….. a vy nevidíte a neslyšíte naše volání. Máte nás za plevel, který vás obtěžuje – ve skutečnosti vás obtěžuje skutečnost, že byste mohli objevit své božské schopnosti a mohli prožít svou dokonalou podstatu bytí“.

 

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Skupinové konstelace

17. 10. 2020 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Jestřábník

24. 10. 2020

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Dřín

31. 10. 2020

Bližší info zde ....


Třídenní cyklus Cesta k sebepoznání, aneb Putování labyrintem našeho života

18. 10. 2020

Bližší info zde ....


Skupinové konstelace

14. 11. 2020

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Verbena - Sporýš

28. 11. 2020

Bližší info zde ....


Zahájení čtyř-víkendového cyklu Bylinkové školy

6 - 7. 3. 2021

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačně; diskuzní skupině na FB

TOPlist