Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Veškerý textový obsah webu www.bylinkyproradost.cz jsou jeho originálním dílem. Pokud je použit nějaký text jako hlavní zdroj informací, je vždy uveden odkaz na originální článek, ze kterého bylo čerpáno. Obsah stránek www.bylinkyproradost.cz je chráněn jako celek autorským právem, a to na základě jednotlivých národních právních řádů, Mezinárodních smluv a práva Evropské unie. Obsah těchto webových stránek nesmí být pro komerční účely kopírován, rozšiřován, pozměňován, nebo zpřístupňován třetím osobám bez písemného souhlasu.

Jakékoliv použití na cizím webu, sociálních sítích atp. je možné pouze v případě sdílení, tedy ponechání originálního označení, případně uvedení zdroje. Pokud chcete použít jen některou část, jste povinni uvést vždy originální zdroj a to vložením originálního linku , tedy odkazu na zdroj.
Některá díla, obrázky a fotografie zveřejněné na těchto webových stránkách mohou podléhat autorským právům třetí strany.

Webová stránka www.bylinkyproradost.cz používá obrázky, fotografie, grafické prezentace a díla podlehajícím licenci CC0 Public Domain, tedy volně šiřitelné a použitelné, nebo autorská díla s laskavým svolením níže uvedených autorů, případně jsou to díla oficiálně zakoupená.

Zdroje obrázků, fotografií, grafických prezentací a děl:

https://pixabay.com/
https://cz.depositphotos.com/​
Drago Wolf Katy
Simona Nálepková
Daniela Efis Grychníková
Julča Štajerová
Lenka Martanová
Daniela Janečková
Maixner

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Letní bylinkaření na Starém mlýně

3. - 5. 7. 2020

Bližší info zde ....


Skupinové konstelace

25. 7. 2020 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola - zahájení

12 - 13. 9. 2020

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačně; diskuzní skupině na FB

TOPlist