Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Příčiny nemocí –  /díl 3. – Alergie na plísně/

Žena, 26 let, Jitka. Celý život má hrůzu z plísní a jednoduchých hub, fobii za sklepů a podzemních prostor, potíže s dýcháním astmatického typu.

Příběh: Ocitáme se v minulosti, dobu jsme zařadily mezi 16. a 17. století.

Jitka poznává sama sebe, v mladé, asi 17 leté dívce. Žije v lese, v polorozpadlém domku se starou ženou, která se jí zřejmě ujala. Rodiče ani nikoho blízkého nevidí, má pocit, že je sama. Děvče je velice skromně oblečeno, má dlouhý, zlatavý cop a na hlavě věneček z květin. Pomáhá ženě nosit koše plné kořenů a bylin. Jejich obydlí navštěvují lidé, kterým žena pomáhá. Léčí i jejich zvířata….

Příběh se posouvá do děje, kdy je dívka chycena a odvlečena někam, kde ji obviní z čarodějnictví. Je uvržena do kamenného sklepení. Ocitá se ve tmě, cítí chlad a nechápe, co se stalo. Nikomu nic špatného ona ani babička neudělaly, cítí beznaděj, samotu, zradu. Ztratila pojem o čase. Naděje, že někdo přijde a propustí ji, se začala rozplývat. Začíná si uvědomovat pocit žízně a hladu, pravděpodobně je ve sklepě již několik dní. Její oči, již uvyklé tmě jí dovolují rozeznávat okolí. Objevuje zkondenzované kapky vody na kamenných stěnách a hltavě je olizuje, aby zahnala pocit neuhasitelné žízně. Neví, jak dlouho je uzavřena. Uvědomuje si, že ji opouštějí fyzické síly. Z posledních sil olizuje plíseň, která pokrývá vlhké kameny a jí houby vyrustající z jejich spojů. Při odchodu z této reality jí dělají jedinou společnost, hnusí se jí, nenávidí je. Opouští své tělo vysílena, s pocitem nespravedlnosti a zrady.

A tak kdykoli v některém z dalších životů nastane pocit, že je nespravedlivě obviněna nebo zrazena, začne se dusit, projeví se alergická reakce a objevuje se fobie. Zradu může vnímat od rodičů, sourozenců, partnerů, pracovních partnerů,……

Pokud si tedy v tomto životě Jitka propojí souvislosti, příčina uvolní emoci, emoce uvolní reakci a přijde zjištění, že alergická reakce již není potřeba -není třeba částí své osobnosti přebývat ve sklepení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Aktuální akce

Tip na vánoční dárek

kniha

Putování do říše rostlin I.


Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist