Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Příběhy z konstelací

KONSTELACE – JAK JE VIDÍM JÁ

Devadesát minut čistého času, který věnujeme náhledu do situace lidí, kteří hledají pomoc. Konstelace je o nezaujatém pohledu, cosi jako let časoprostorem, který se zastaví v okamžiku, kdy vzniklo trauma, které si neseme.

Je lhostejné, zda vzniklo v tomto životě, či životech minulých.

To, co si duše uložila do našeho nevědomí, je těžké uchopit a vynést na světlo vědomí v rovině naší reality. Minulost není uzavřena. Mnozí z nás zažívají útržky svých vlastních, dávných životů a často nechápou souvislosti.

Pohybujeme se po spirále vlastního vývoje a v určitých úsecích jsme konfrontování s tím, co jsme již zažili.  A nejen to, my se stále setkáváme i se stejnými dušemi, jen v jiném čase, v jiných tělech a za jiných okolností.

Čas jako kdyby neexistoval. Mávnutím kouzelného proutku se ocitáme v prostředí starých civilizací a ve zlomku vteřiny prožijeme to, co jsme si nezpracovali. Ve stejném okamžiku dojde i k uvědomění, kde jsme nejednali podle božích zákonů a v tomtéž čase uvolníme starou, lety drženou bolest……

V této realitě je pak možné, že se stane zázrak….

Aleš je kus chlapa, farmáře, věkově mezi 50-60 lety. Uvnitř není úplně spokojený a trvalo mu přes rok, nežli dostal odvahu a mohli jsme se opět setkat.

Tenkrát mi vyprávěl o svých snech, ve kterých vídá své zemřelé předky či kamarády. Ráno se pak budí unavený, nevrlý a sám vlastně neví, co s tím… Číst dále

Aleš je statečný chlapík, byť úplně na duše nevěří, jeho noční můry a okolnosti ho pomaličku transformují. Když poprvé na terapii uviděl anděla s malým dítětem v ruce, stále dokola opakoval, že to není možné….

Tentokrát jsme se zaměřili na rodinu. Oba rodiče zemřeli, Aleš bydlí v přízemí domku, jehož patro patřilo rodičům a energie jsou tam skutečně takové, že je nelze přehlédnout. Psík pokaždé, když míjí schodiště vedoucí do patra, vyděšeně se zastaví a zírá kamsi nahoru. Je tam celý zástup bytostí a s Alešem jsme se shodli na tom, že bude dobré všechny ty neviditelné spolubydlící odvést tam, kam patří.

Číst dále

STRACH ZE ZTRÁTY SYNA

Stavím konstelaci 35 leté ženě. Drobná, na první pohled pohodová blondýnka štíhlé postavy, které od rozvodu s manželem začaly problémy se spánkem. V noci spí cca 4 hodiny, cítí se unavená, vyčerpaná a nepochopená. Během úvodního povídání zřejmě i nechtěná ze stany otce, nepřijatá v ženském těle. Číst dále

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Novoroční triturace posvátného JMELÍ

10.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Koření v léčitelské praxi

23.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností Triturace KŘIŠŤÁLU

24.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola II. DIAGNOSTIKA

6-7.2.2021 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola I.

Zahájení 27-28.2.2021

Bližší info zde ....


TOPlist