Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

5. Čakra – VYJÁDŘENÍ NAŠEHO JÁ

Rozvoj a uzdravení 5 čakry je velice obtížný, pokud jsme uvízli v nezpracovaných tématech tělesného charakteru, které sídlí v nižších oblastech.

Pokud probouzená energie, vystupující z naší kostrče není brzděna bloky nižších čaker a vystoupá až k oblasti 5 čakry – je čas naučit se sebevyjádření.

Kvality pochopené a prožité v nižších čakrových centrech nám dávají moudrost – a díky tomu můžeme vyjádřit sebe, své Já, svého ducha. Naše Já je v šamanském pojetí „zpěvem naší duše“. Pátá čakra je pak brána jako mocné centrum, které je zdrojem naší nejryzejší energie, která prezentuje našeho ducha. Sídlí zde živlový éter, který v sobě zahrnuje ve stejné míře zpracovány a pochopeny všechny kvality živlových energií. Transformace všech živlů v éter zrcadlí i transformaci jednotlivých center, kterými se projevujeme ve vnějším světě. Tato mocná síla dokáže realizovat naše sny, které jsou projevem vědomé a řízené energie.

Problémy v oblasti této čakry – v poslední době častá onemocnění štítné žlázy – ukazují, že jsme se ztratily v nástrahách hmotného světa. Nenaučili jsme se být sami sebou, nepochopili jsme, že jsme zodpovědni nejen za své konání ale i za své myšlenky. Zůstali jsme závislí, nezodpovědní, líní a neschopní žít své životy – a tak často, když se ocitáme v druhé polovině svého života, zjišťujeme, že nejsme spokojeni se svým životem. Jsme závislí na svých dětech, partnerech, naše profesní dráha je často zhmotnělým snem našich rodičů….

Vyléčení spočívá v tom, že podstoupíme cestu transformace sebe sama. Zpětně procházíme jednotlivá centra a uvědomujeme si, jakým způsobem jsme zvládali jejich výzvy v letech, které jim byli určeny. Pak teprve můžeme zažít stav, kdy se náš záměr a naše myšlenky začnou zhmotňovat a začnou tvořit naší realitu.

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Skupinové konstelace

17. 10. 2020 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Jestřábník

24. 10. 2020

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Dřín

31. 10. 2020

Bližší info zde ....


Třídenní cyklus Cesta k sebepoznání, aneb Putování labyrintem našeho života

18. 10. 2020

Bližší info zde ....


Skupinové konstelace

14. 11. 2020

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností - Téma: Verbena - Sporýš

28. 11. 2020

Bližší info zde ....


Zahájení čtyř-víkendového cyklu Bylinkové školy

6 - 7. 3. 2021

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačně; diskuzní skupině na FB

TOPlist