5. Čakra – VYJÁDŘENÍ NAŠEHO JÁ

Rozvoj a uzdravení 5 čakry je velice obtížný, pokud jsme uvízli v nezpracovaných tématech tělesného charakteru, které sídlí v nižších oblastech.

Pokud probouzená energie, vystupující z naší kostrče není brzděna bloky nižších čaker a vystoupá až k oblasti 5 čakry – je čas naučit se sebevyjádření.

Kvality pochopené a prožité v nižších čakrových centrech nám dávají moudrost – a díky tomu můžeme vyjádřit sebe, své Já, svého ducha. Naše Já je v šamanském pojetí "zpěvem naší duše". Pátá čakra je pak brána jako mocné centrum, které je zdrojem naší nejryzejší energie, která prezentuje našeho ducha. Sídlí zde živlový éter, který v sobě zahrnuje ve stejné míře zpracovány a pochopeny všechny kvality živlových energií. Transformace všech živlů v éter zrcadlí i transformaci jednotlivých center, kterými se projevujeme ve vnějším světě. Tato mocná síla dokáže realizovat naše sny, které jsou projevem vědomé a řízené energie.

Problémy v oblasti této čakry – v poslední době častá onemocnění štítné žlázy – ukazují, že jsme se ztratily v nástrahách hmotného světa. Nenaučili jsme se být sami sebou, nepochopili jsme, že jsme zodpovědni nejen za své konání ale i za své myšlenky. Zůstali jsme závislí, nezodpovědní, líní a neschopní žít své životy – a tak často, když se ocitáme v druhé polovině svého života, zjišťujeme, že nejsme spokojeni se svým životem. Jsme závislí na svých dětech, partnerech, naše profesní dráha je často zhmotnělým snem našich rodičů….

Vyléčení spočívá v tom, že podstoupíme cestu transformace sebe sama. Zpětně procházíme jednotlivá centra a uvědomujeme si, jakým způsobem jsme zvládali jejich výzvy v letech, které jim byli určeny. Pak teprve můžeme zažít stav, kdy se náš záměr a naše myšlenky začnou zhmotňovat a začnou tvořit naší realitu.

 

Aktuální akce

Bylinková škola 2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


Bylinky pro ženy

Uskutečníme:

14.7.2018 

Bližší info zde ...


Letní bylinkaření na Šumavě

Uskutečníme:

20.7.2018 a 22.7.2018

Bližší info zde ...


Psychika a nemoci

Uskutečníme:

11.8.2018 

Bližší info zde ...Máme kalendář 2018 :-)


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley