Panna, šesté znamení zvěrokruhu, které vládne planeta Merkur. Pannu určitě poznáte pro její smysl pro pořádek až pedantskou posedlost. Panna bývá spolehlivá, s vyvinutým smyslem pro povinnost. Umí se dobře soustředit na svou práci či jakoukoliv činnost, kterou mívá vždy pečlivě promyšlenou. Bohužel ji příliš často brzdí její zdrženlivost a příliš konzervativní názory.

Pannu budou nejčastěji trápit tyto nemoci:

Hypochondrie, podvýživa, slezina, slinivka, střevo tlusté i tenké, zánět pobřišnice, nervový systém, žaludek, alergie na léky, úzkosti, bolesti hlavy, štítná žláza

Oblasti těla, na které by si měla Panna dávat pozor, jsou:

Ruce, hlasivky, nervový systém, štítná žláza, zažívání, slezina, slinivka, střeva.

Vhodné bylinky pro Pannu jsou:

Malé a jasně zbarvené květiny, zejména modré a žluté, ořechy, kaštany, anýz, majoránka, kmín, kořenová zelenina a brambory.

Zde je nutno znovu připomenout – každý z nás je jiný, a to, jaké vlivy jsme přijali z rodiny a společnosti, formuje naše myšlení, které následně nese nemalý podíl na tom, jaké choroby se u nás projeví. Místo obecně doporučovaných bylinek raději vyhledejte někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Nikdy nelze léčit pouze momentální stav. Je třeba vyhledat příčinu a následné s ní pracovat.

Čtěte dál…

Pin It on Pinterest