Osobní setkání

Základy diagnostiky

Co je obsahem kurzu?

Jednodenní praktické setkání zaměřené na staré osvědčené metody, ze kterých lze odečíst momentální ale i dlouhodobý zdravotní stav.

„Základy diagnostiky z jazyka“ i „Živly v taoistické filozofii“ vás zavedou do praktik a umění starých Čínských lékařů. Kurzy vás provede MUDr. Erika Goetzová.

Čím vás může náš seminář obohatit?

Seminář Diagnostika jazyka je praktickým a užitečným nástrojem ke zjištění okamžitého ale i chronického zdravotního stavu. Odečtem např. zjistíte, v jaké je fázi viróza vašeho dítěte a podle zjištění připravíte bylinnou směs, pochopíte, kde se zobrazují následky nevhodného stravovaní, emoční přetížení aj. Zabýváte-li se diagnostikou celkového stavu, metoda odečítání z jazyka vás bezpečně provede zónami, kde jsou zobrazeny jednotlivé orgány. Na semináři vám ukážeme konkrétní případy ze své dlouholeté praxe, společně vypracujeme diagnostiky i konkrétní bylinné směsi na zjištěné potíže.

Diagnostika prostřednictvím čínské astrologie – teorie kmenů je skvělým pomocníkem k poznání sebe sama i ostatních. Je přínosem všem, kteří hledají metody jak porozumět sami sobě (astrologické kmeny). Rok narození udává charakter osobnosti a tím i to, jaký typ emocí budeme prožívat i to, ke kterým nemocem či patologiím budeme inklinovat. Metoda je vhodným doplňkem k ostatním diagnostickým metodám.

Na semináři se dozvíte vše o vašem kmenu, vč. toho, jak s ním pracovat a jak komunikovat s kmeny ostatními.

Co se dozvíte?

Krom nezbytné teorie se budeme celý den věnovat zkoumání svého organismu, odečítat stav vnitřních orgánů, budeme si povídat o úpravě ve stravování, o vlivu elementů a o bylinkách, kterými zjištěné odchylky napravíme.

Aktuální nabídka setkání

7

Pin It on Pinterest