Osobní setkání

Šamanské vnímání světa

Co je obsahem kurzu?

Šamanství je staré jako lidstvo samo. Začátky léčení a komunikace s bytostmi přírody, hledání ztracené duše, vize, nalezení svého středu a smyslu života…

Vydejte se s námi do „spodního světa“, kde naleznete svého zvířecího průvodce (svoji animální podstatu), který vám bude úžasným pomocníkem při plnění každodenních povinností.

Pro koho je kurz určený?

Pro ty, kteří hledají a chtějí uzdravit svou duši. Pátrání po nedoléčených traumatech, vzorcích z minulosti, po všem, co nám brání být opět sami sebou. 

„Hledání silového zvířete“ je pro začátečníky, kteří touží poznávat viditelný i neviditelný svět jinými prostředky nežli rozumem.

„Šamanské léčení“ nás zavede do hloubi naší bytosti. Traumata a příčiny smutku duše ukryté v nevědomí, budeme uzdravovat díky síle skupiny, zvuku bubnu, energii spirály, síly modlitby, cvičení, tichu lesa a moudrosti Matky Země.

„Šamanské bylinkaření“ nás přenese do říše rostlin, díky jejichž moudrosti a laskavosti dosáhneme poznání a sjednocení s jejich niternou podstatou. Budeme komunikovat s rostlinami, léčit s rostlinami a pokud nám to dovolí, staneme se jimi.

„Hledání vize a vnitřní síly“ je o hledání ztracené duše a léčení traumat z naší vlastní minulosti. Ptáte se často odkud jsem a kde je moje místo? Proč nevyužívám svůj potenciál? Komu předávám svoji sílu? Neptejte se a hledejte odpovědi!

Co se na šamanských cestách dozvíte?

To, nač se budete skutečně ptát. Vy, kdo cítíte, že přišel čas naslouchat své duši, budete vítáni.

Těšíme se na vás Erika a Lenka

Aktuální nabídka setkání

7

O šamanismu

Příběhy ze šamanských cest

Pin It on Pinterest