Osobní setkání

Konzultace

O čem jsou konzultace?

Po vašem objednání se setkáme a podrobně si popovídáme o tom, co vás trápí. Já budu používat krom dotazů i doplňující metody (diagnostika jazyka, numerologické či astrologické propočty, náhledy do rodových linií)

V posledních letech nejčastěji řešíme:
– stavy vyčerpání, únavy, nespavosti, úbytek životní energie, ztráta radosti ze života
– problémy spojené s klimakteriem (bolesti hlavy, pocení, bušení srdce, tlak, trávící potíže, gynekologické diskomforty, změny nálad)
– postcovidové stavy (bolesti hlavy, nedostatečné dýchání, dlouhodobé zahlenění, únava, bolesti u srdce, tlak, úzkosti,…)
– neklid u dětí, nesoustředěnost
– potíže s močovými cestami (opakované záněty a diskomforty v pánevní oblasti)
– trávící potíže

Pro koho jsou konzultace určeny?

Pro každého, kdo se vydal na svou pouť do tohoto světa, od narození až do pozdního stáří. Pro ty, kteří hledají úlevu na fyzické rovině (zdravotní potíže) i pro ty, kterým jejich trápení nedá spát a trápí jejich dušičku.

Co se na konzultaci dozvíte?

Možná nic nového a možná mnohé o sobě a příčinách toho, co vás přímo ovlivňuje.

Po našem rozhovoru sestavím bylinnou směs na 6 týdnů a dle potřeby navrhnu doplnění dalšími preparáty ( tinktura, homeopatikum, Bachovy květové esence, medicinální houby nebo jiný druh terapie).

Nerada slibuji zázraky, každý z nás je zodpovědný sám za sebe a za své zdraví. Já mohu být pouze průvodcem na vaší cestě.

Objednejte si konzultaci

7

Cesta ke zdraví

Pin It on Pinterest