Osobní setkání

Bylinková škola

Co vás v Bylinkové škole čeká?

Čtyři víkendy plné bylinek, vůní, ale i informací a praktických bloků. Společně si projdeme světem 60 bylin, které poznáte z různých úhlů pohledu – nahlédneme do starých záznamů, do moderních herbářů, zažijeme si jejich energii šamanským způsobem, povíme si, jak kterou bylinku zpracovat a jak ji použít, vyrobíte si vlastní sirup, tinkturu, masti a zažijete si i výrobu homeopatické substance,…

Dva ze čtyř víkendů prožijeme na Starém Mlýně na Šumavě (přespání a strava je zajištěna), kde se budeme věnovat praktickému poznávání a zpracování bylinek v přírodě.

Pro koho je Bylinková škola?

Pro začátečníky i lehce pokročilé, pro maminky malých dětí, babičky i dědečky, pro zvídavé, pro ty, kteří hledají cestu ke svému zdraví i pro ty, kteří hledají cestu sami k sobě. 

Co se v Bylinkové škole naučím? 

Bylinkařit tak trošku jinak. Od historie a starých herbářů po nové poznatky. Od starých šamanských technik přes metody diagnostiky a osobní prožitek k pochopení principu diagnostiky a vzniku nemocí.

Odborný poradce a praktik TCM (MUDr. E. Goetzová) nám do toho všeho vnese světlo logiky, základy medicíny a mnoho moudrého ze své dlouholeté fytoterapeutické praxe.

Zjednodušeně a jednou větou: Naučíte se bylinky používat!

Aktuální nabídka setkání

7

Pin It on Pinterest