Magie bylin

1 2 3 6

Bylinná magie

Magie je každodenní součástí našeho života. Pokud budeme dodržovat čistotu svých myšlenek, není třeba se ničeho obávat. Magické rituály jsou ve své podstatě uměním. Vyžadují znalosti nejen bylin, ale i zákonitostí příčin a následku. Schopnosti jsou ukryté v každém z nás a je otázkou času, kdy je probudíme a jako sílu jim propůjčíme.

Práce s bylinkami má mnoho úrovní a energie bylin je mocná síla, která s láskou nasměrována k cíli může zapůsobit pro nezúčastněné jako zázrak.

Rostliny jsou naši pomocníci, pomáhají uzdravovat, ochraňovat, očišťovat, posilovat, přivolávat, podporovat, povznášet….

Nejvíce bylinek patří ke skupině ochranných – ochraňují toho, kdo je při sobě nosí před útoky na psychické i na fyzické úrovni. Chrání před úrazy, zlými duchy, před uhranutím či prokletím. Princip tohoto působení je v tom, že síla myšlenky a aura rostliny utvoří energetický štít, který nedovolí určitým energiím prostoupit.

Další skupinu tvoří bylinky přivolávací – přivolávají do našeho života osoby i věci. Lze je použít od přivolání lásky až po přivolání peněz, štěstí, zdraví a prorockých snů.

Bylinky nenahrazují kvalifikovanou péči lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

Šamanská cesta za kurkumou

Zvuk bubnu uvádí mé fyzické tělo do stavu klidu …….. a moje duše letí po stoupajícím dýmu z kadidel a posvátných rostlin. Dnes letím s tebou, moje orlí lásko……

Moudrá Bohyně, Matko přírodo, dovol mi nahlédnout do dalšího z tvých tajemství a poskytni mi ochranu na cestu za poznáním.

Ležím na zádech a v ruce držím oddenky kurkumy dlouhé. Moje cesta vede do říše, která je vědomím svého druhu. Na jedné straně nevím nic o jejím působení … na straně druhé

Continue reading

ŠAMANSKÝ POMOCNÍK – ROSTLINA

K šamanské práci patří nejen spojení se zvířetem síly, každému z nás Stvořitel seslal i rostlinu či kámen. 
Dnešní povídání věnuji rostlinám……

Všechny rostlinky mají stejně tak, jako my – duši i tělo. 

Continue reading

Šamanská cesta za muchomůrkou červenou

…. jak už to tak bývá u nás, cestovatelů mezi světy, nešlo odolat volání tajemných bytostí muchomůrek. Jejich sličnost a určitá hrdost lákala mou zvědavost. Staré civilizace považují tuto mocnou bytůstku z říše hub za posvátnou a celou historií se tradují její mocné účinky, týkající se změny vědomí a poznávání jiných realit……..

Continue reading

1 2 3 6
Aktuální akce

Bylinková škola 2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


Podzimní bylinková škola

na  „Starém mlýně“

zahajujeme

27.9. 2018

Bližší info pouze na emailu

bylinky@bylinkyproradost.czMáme kalendář 2018 :-)


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley