Lenčin bylinář je soubor, ve kterém jsou uvedeny bylinky, které se vyskytují v našem okolí. Příroda nám nabízí širokou škálu bylin, které nám mohou pomoci na běžné neduhy, které nás trápí. Jediné, co pro to můžete udělat, je, rozhodnout se a začít. 

Bylinkaření je o vnímání, o energiích, o jemných dotecích, o komunikaci se světem rostlin, o umění proniknout do jejich světa a nechat se vést jejich moudrostí……. 

Nenabádám nikoho k hazardním činům a neuváženým pokusům na vlastním zdraví. 

Jen se vracím do minulosti, kdy moudrost našich předků nebyla založena na analýzách a chemických rozborech, ale na komunikaci s přírodou, na znalostech toho, co jsme díky analytickému myšlení dobrovolně ztratili….. 

 Navracím se sama do své minulosti a ve vlastním nevědomí hledám to, co bylo zapomenuto… 

 Můj bylinář vzniká postupně, stále se tvoří i přetváří. Nepotřebuji do něho opisovat to, co se dočtete ve všech herbářích světa. Za léta mé praxe, mám odzkoušeno, že bylinky jsou velice mocné a účinné. Jejich energie blahodárně působí na naše fyzická těla, regenerují, opravují, zacelují, dodávají energii, zlepšují náladu i vrací radost ze života. Každý člověk, já i vy, je originální. Nepotkáme bytost, která by nám byla podobná. A stejně tak je to i s prostředím, se stromy, kameny, zvířaty i bylinkami. Každý z nás potřebuje na svou regeneraci bylinku, která s ním souzní, která zharmonizuje to, co bylo poškozeno.

Bylinář jsem pro snadnější vyhledávání rozdělila do několika skupin:

Nezapomínejme na svou jedinečnost.

Aktuální akce

Bylinková škola

podzim 2019/léto 2020

Bližší info zde ....


Podzimní Šamanské poznávání rostlin na "Starém mlýně"

spojené s křtem naší první knihy (Šumava)

1.11. – 3.11. 2019


Jak zpracovávat bylinky

aneb ZDRAVÁ RODINA 

16.11. 2019

jednodenní setkání (Benešov)Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley


TOPlist