Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Konstelace jsem začala stavět po několika osobních zážitcích, které bych popsala jako časoprostorový vhled do energetické bubliny rodinného systému, jehož jsme každý součástí. Jiný vstup do této reality není na planetě, kterou jsme si zvolili jako „školu zkušeností“ prozatím možný…

Prošla jsem náročným výcvikem, jehož zakončením byl certifikát „konstelatéra“. V tu chvíli jsem si uvědomila, že vykonávat tuto zodpovědnou činnost průvodce rodinným systémem či osobní individuální cestou duše nelze bez znalostí psychologie, filozofie, historie, astrologie, numerologie, mytologie, různých náboženských směrů, zvyků krajiny a společnosti, v níž žijeme a která nás neviditelně vede pěšinkou našeho života.  A nejen toto, každý člen v historii našeho systému nepřímo ovlivňuje naše každodenní konání, vstupuje do rozhodování, jaké budeme vykonávat povolání, jakého si zvolíme partnera, jaké budeme mít talenty či neřesti s nimiž se budeme během své životní pouti potýkat.

Vše co se v historii rodu, do něhož jsme se zrodily odehrálo, nás propojuje neviditelnými vlákny osudu a naším úkolem je vyhodnotit, v jaké míře tyto minulé zkušenosti či výzvy, které byly zvládnuté či nezvládnuté, v tomto životě opět potřebujeme. Výhrou není útěk, ale pochopení, odpuštění (odpoutání), pokora a přijetí. Pak může naše svobodná duše jít cestou, kterou si vybrala, aby uskutečnila sama sebe v plné nádheře, nepoutána okovy minulosti.

E.Maslow:

„Poznejte, kdo jste,

Jaký jste a kam směřujete.

Jaké je vaše poslání.

A když se takto otevřete sobě samému, odhalíte své obranné mechanismy a pak už jen musíte najít odvahu se jich vzdát“

 

Zajímají vás příběhy z konstelací? Některé příběhy jsem se pokusila zaznamenat do slov a pokud máte touhu nahlédnout, jsou vám k dispozici zde:

Příběhy z konstelací

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.

Novoroční triturace posvátného JMELÍ

10.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Koření v léčitelské praxi

23.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Poznávání rostlin vlastní zkušeností Triturace KŘIŠŤÁLU

24.1.2021 13.00 - 18.00 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola II. DIAGNOSTIKA

6-7.2.2021 Benešov u Prahy

Bližší info zde ....


Bylinková škola I.

Zahájení 27-28.2.2021

Bližší info zde ....


TOPlist