Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Konstelace jsem začala stavět po několika osobních zážitcích, které bych popsala jako časoprostorový vhled do energetické bubliny rodinného systému, jehož jsme každý součástí. Jiný vstup do této reality není na planetě, kterou jsme si zvolili jako „školu zkušeností“ prozatím možný…

Prošla jsem náročným výcvikem, jehož zakončením byl certifikát „konstelatéra“. V tu chvíli jsem si uvědomila, že vykonávat tuto zodpovědnou činnost průvodce rodinným systémem či osobní individuální cestou duše nelze bez znalostí psychologie, filozofie, historie, astrologie, numerologie, mytologie, různých náboženských směrů, zvyků krajiny a společnosti, v níž žijeme a která nás neviditelně vede pěšinkou našeho života.  A nejen toto, každý člen v historii našeho systému nepřímo ovlivňuje naše každodenní konání, vstupuje do rozhodování, jaké budeme vykonávat povolání, jakého si zvolíme partnera, jaké budeme mít talenty či neřesti s nimiž se budeme během své životní pouti potýkat.

Vše co se v historii rodu, do něhož jsme se zrodily odehrálo, nás propojuje neviditelnými vlákny osudu a naším úkolem je vyhodnotit, v jaké míře tyto minulé zkušenosti či výzvy, které byly zvládnuté či nezvládnuté, v tomto životě opět potřebujeme. Výhrou není útěk, ale pochopení, odpuštění (odpoutání), pokora a přijetí. Pak může naše svobodná duše jít cestou, kterou si vybrala, aby uskutečnila sama sebe v plné nádheře, nepoutána okovy minulosti.

Zajímají vás příběhy z konstelací? Některé příběhy jsem se pokusila zaznamenat do slov a pokud máte touhu nahlédnout, jsou vám k dispozici.

Příběhy z konstelací

 

Aktuální akce

Tip na vánoční dárek

kniha

Putování do říše rostlin I.


Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist