Bylinná magie

Magie je každodenní součástí našeho života. Pokud budeme dodržovat čistotu svých myšlenek, není třeba se ničeho obávat. Magické rituály jsou ve své podstatě uměním. Vyžadují znalosti nejen bylin, ale i zákonitostí příčin a následku. Schopnosti jsou ukryté v každém z nás a je otázkou času, kdy je probudíme a jako sílu jim propůjčíme.

Práce s bylinkami má mnoho úrovní a energie bylin je mocná síla, která s láskou nasměrována k cíli může zapůsobit pro nezúčastněné jako zázrak.

Rostliny jsou naši pomocníci, pomáhají uzdravovat, ochraňovat, očišťovat, posilovat, přivolávat, podporovat, povznášet….

Nejvíce bylinek patří ke skupině ochranných – ochraňují toho, kdo je při sobě nosí před útoky na psychické i na fyzické úrovni. Chrání před úrazy, zlými duchy, před uhranutím či prokletím. Princip tohoto působení je v tom, že síla myšlenky a aura rostliny utvoří energetický štít, který nedovolí určitým energiím prostoupit.

Další skupinu tvoří bylinky přivolávací – přivolávají do našeho života osoby i věci. Lze je použít od přivolání lásky až po přivolání peněz, štěstí, zdraví a prorockých snů.

Bylinky nenahrazují kvalifikovanou péči lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

Aktuální akce

Bylinková škola 2019

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi. Zahájení

9 - 10.3.2019

Bližší info zde ....


Návrat k bylinkaření - aneb "Jak na to"

23.2.2019

Bližší info zde ....


Příprava na bylinkářskou sezónu 2019

15 - 17.3.2019

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření na Šumavě

12. - 14.4.2019

Bližší info zde ....


Základy bylinkaření

26. - 28.4.2019

Bližší info zde ....


Poznávání "po šamansku"

aneb bylinkaření trochu jinak

1. -5. 5.2019

Bližší info zde ....


Rozvíjení intuice a komunikace s rostlinou

25 - 26.5.2019

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley


TOPlist