Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Bylinky „na míru“ – bylinkové konzultace a kurzy

Bylinkářství je odedávna přijímáno jako příjemná, přirozená přírodní metoda, kterou lze našemu tělu pomoci od rozmanitých neduhů. V historii naší země má dlouholetou tradici a ještě nedávno naše pra-babičky používaly bylinky na veškerá trápení na těle i na duchu.

Bylinkařením se zabývám přes 35 let. Za tu dobu jsem potkala spoustu zajímavých lidí, z nichž někteří mi byli učiteli, jiní rádci či moudrými průvodci na mé cestě. Ti poslední napomohli tomu, že bylinkaření se stalo mou vášní a celoživotní inspirací. Díky nim jsem pochopila, že krom znalostí botaniky, chemie, biochemie a anatomie je třeba pochopit i podstatu a působení elementů, základní principy filozofie i alchymie či vlivy astrologické. Největším učitelem mi však je příroda sama. Naučila jsem se komunikovat s rostlinkami a tak každou volnou chvíli trávím ve společnosti těchto úžasných bytostí, kdy za zvuku šamanského bubnu vstupuji do jejich světa a vracím se obohacena o klenoty, jimiž jsou informace, které od těchto nenápadných a skromných rostlinných dušiček dostávám.

Moje cesta mě dovedla do tohoto bodu, z něhož není návratu. Bylinky jsou potěšeny, když je požádáme o pomoc při „opravě“ našich těl. Jejich energie rezonují s naším fyzickým i energetickým tělem, proto jejich působení je účinné, neinvazivní a bez vedlejších účinků (toto samozřejmě platí, pokud jsou bylinky citlivě zvoleny a sestaveny do směsi).

Ukázka z komunikace s pampeliškou:

„Když ti ukáži svou podstatu, uvidíš mne jako čínský symbol rovnováhy – yin a yang, který bude zobrazen dvěma draky. Jeden bude bílý a druhý červeno-hnědý. Jsi to ty, kdo rozhodne, kterého draka použiješ k léčení, neboť nemoc vždy znamená porušení rovnováhy sil. Bílý drak je symbolem vzduchu, je lehký, jako moje chmýří a s tou lehkostí dovede uvést do pohybu vše, co stagnuje. Vzduch je neustálý proud, a to je život. Hnědo-červený drak je naopak zemský, zdá se být hutný, jako můj kořen, proto umí proniknout hmotou. Můžeš ho použít k léčení fyzického těla. K uzdravení je třeba povolat oba draky, hnědo-červený bude pracovat v oblasti jater, ve kterých se zpomalil tok krve. Způsobuje to mnoho starostí, proto bílý drak přivede vítr, který rozptýlí zbytečné obavy, aby v duši opět zazněl smích“.

Zajímavé že? Baví mě objevovat starými metodami to, co je dnes naším smyslům skryto. Bytosti bylinek zdůrazňují, že máme dbát na celistvost, respekt a pokoru. Je třeba oprostit se od dogmat, která v posledních letech vznikla v bylinkářském světě a jít cestou přímého poznání.

A právě touto cestou, s přihlédnutím k nastavení vaší osobnosti,  nabízím  osobní konzultace „na míru“, ve které se budou prolínat mé znalosti z oblasti bylinek, zdravého životného stylu, stavění konstelací aj…

Pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl, bylinkaření a domácí výrobky z bylinek, nabízím jednotlivé kurzy i ucelený cyklus Bylinkové školy. Ti, kteří touží proniknout hlouběji, ráda uvítám na sebepoznávacích šamanských kurzech „Putování do říše rostlin“ s tématikou bylinek, nebo na cyklech konstelačních technik. (Pro více informací k osobní konzultaci či akcím, které pořádám si napište na e-mail: bylinky@bylinkyproradost.cz

Cena osobní konzultace: 1h/700kč

 

bylinkový čaj

Bylinky a bylinkové čaje v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

 

Lenka Martanová, Mobil: +420 728 339 689
email: bylinky@bylinkyproradost.cz
(pouze po předchozí telefonické domluvě, pokud telefon nezvedám, pište prosím sms)

Aktuální akce

Tip na vánoční dárek

kniha

Putování do říše rostlin I.


Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist