Bylinky „na míru“ – bylinkové konzultace a kurzy

Bylinkářství je odedávna přijímáno jako příjemná, přirozená přírodní metoda, kterou lze našemu tělu pomoci od rozmanitých neduhů. V historii naší země má dlouholetou tradici a ještě nedávno naše pra-babičky používaly bylinky na veškerá trápení na těle i na duchu.

Bylinkařením se zabývám přes 35 let. Za tu dobu jsem potkala spoustu zajímavých lidí, z nichž někteří mi byli učiteli, jiní rádci či moudrými průvodci na mé cestě. Ti poslední napomohli tomu, že bylinkaření se stalo mou vášní a celoživotní inspirací. Díky nim jsem pochopila, že krom znalostí botaniky, chemie, biochemie a anatomie je třeba pochopit i podstatu a působení elementů, základní principy filozofie i alchymie či vlivy astrologické. Největším učitelem mi však je příroda sama. Naučila jsem se komunikovat s rostlinkami a tak každou volnou chvíli trávím ve společnosti těchto úžasných bytostí, kdy za zvuku šamanského bubnu vstupuji do jejich světa a vracím se obohacena o klenoty, jimiž jsou informace, které od těchto nenápadných a skromných rostlinných dušiček dostávám.

Moje cesta mě dovedla do tohoto bodu, z něhož není návratu. Bylinky jsou potěšeny, když je požádáme o pomoc při „opravě“ našich těl. Jejich energie rezonují s naším fyzickým i energetickým tělem, proto jejich působení je účinné, neinvazivní a bez vedlejších účinků (toto samozřejmě platí, pokud jsou bylinky citlivě zvoleny a sestaveny do směsi).

Ukázka z komunikace s pampeliškou:

„Když ti ukáži svou podstatu, uvidíš mne jako čínský symbol rovnováhy – yin a yang, který bude zobrazen dvěma draky. Jeden bude bílý a druhý červeno-hnědý. Jsi to ty, kdo rozhodne, kterého draka použiješ k léčení, neboť nemoc vždy znamená porušení rovnováhy sil. Bílý drak je symbolem vzduchu, je lehký, jako moje chmýří a s tou lehkostí dovede uvést do pohybu vše, co stagnuje. Vzduch je neustálý proud, a to je život. Hnědo-červený drak je naopak zemský, zdá se být hutný, jako můj kořen, proto umí proniknout hmotou. Můžeš ho použít k léčení fyzického těla. K uzdravení je třeba povolat oba draky, hnědo-červený bude pracovat v oblasti jater, ve kterých se zpomalil tok krve. Způsobuje to mnoho starostí, proto bílý drak přivede vítr, který rozptýlí zbytečné obavy, aby v duši opět zazněl smích“.

Zajímavé že? Baví mě objevovat starými metodami to, co je dnes naším smyslům skryto. Bytosti bylinek zdůrazňují, že máme dbát na celistvost, respekt a pokoru. Je třeba oprostit se od dogmat, která v posledních letech vznikla v bylinkářském světě a jít cestou přímého poznání.

A právě touto cestou, s přihlédnutím k nastavení vaší osobnosti,  nabízím  osobní konzultace „na míru“, ve které se budou prolínat mé znalosti z oblasti bylinek, zdravého životného stylu, stavění konstelací aj…

Pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl, bylinkaření a domácí výrobky z bylinek, nabízím jednotlivé kurzy i ucelený cyklus Bylinkové školy. Ti, kteří touží proniknout hlouběji, ráda uvítám na sebepoznávacích šamanských kurzech „Putování do říše rostlin“ s tématikou bylinek, nebo na cyklech konstelačních technik. (Pro více informací k osobní konzultaci či akcím, které pořádám si napište na e-mail: bylinky@bylinkyproradost.cz

Cena osobní konzultace: 1h/700kč

 

bylinkový čaj

Bylinky a bylinkové čaje v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

 

Lenka Martanová, Mobil: +420 728 339 689
email: bylinky@bylinkyproradost.cz
(pouze po předchozí telefonické domluvě, pokud telefon nezvedám, pište prosím sms)

Aktuální akce

Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist