Bylinky každému „na míru“ – bylinkové konzultace

 Bylinkářství je odedávna přijímáno jako příjemná, přirozená, přírodní metoda, kterou lze našemu tělu pomoci od rozmanitých neduhů. V Čechách má dlouholetou tradici a ještě nedávno naše babičky používaly bylinky na veškerá trápení ( choroby) …

bylinky

Bylinkařením se zabývám přes 20 let. Více než laboratorní výsledky a obsahy účinných látek v rostlinách, mne přitahovala stará, babská metoda, která je založena na vzájemném působení energií. Je to o respektu našeho těla, které, pokud nemá dostatek energie, onemocní.

Proto mívají lidé zkušenosti, že obecné rady týkající se bylin a jejich užívání se často míjí účinkem. To platí zejména při závažnějších a dlouhodobých problémech.

Co jednomu pomůže, může jinému uškodit. Není pravdou, že bylinky v žádném případě nemohou náš organismus zatížit. Nevhodně podané mohou mít dokonce i opačný efekt. Proto je důležité, aby bylinky rezonovaly s jejich uživatelem a byly pro něho cestou ke kvalitnějšímu a radostnějšímu životu.

Každý z nás  je originál a k sestavení bylinkového čaje je třeba znát několik důležitých informací – s čím se léčíte jaké užíváte léky, jak se stravujete, které doplňky užíváte, jaká je rodinná anamnéza i to, v jakém se nacházíte psychickém rozpoložení. Nemůžeme „opravovat“ určitou oblast a přehlížet ostatní části našeho těla. Vše souvisí se vším, orgány se navzájem energeticky posilují, ovlivňují je naše pocity, emoce, nálady, místo kde žijeme, aj.

Tam, kde energie chybí, přirozeným způsobem ji bylinky doplní.

U běžných problémů s trávením, virózou, hormonální nedostatečností a nervozitou potíže ustoupí již po několika šálcích čaje. Pokud jsou potíže chronické, je třeba více trpělivosti, vaše tělo bude zřejmě potřebovat pomoci i na úrovni psychické a stravovací.

bylinkový čajBylinkové čaje v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

Tip – v jakých oblastech bylinky působí? 

Na virózy, kašle, únavu, potíže s trávením, diabetes, potíže s vyprazdňováním, stresy, neurózy, problémy s ledvinami a močovými cestami, vysoký tlak, menstruační potíže, neplodnost, aj.

Zastavte se na konzultaci pro své bylinky.

 

Lenka Martanová

Lenka Martanová

Mobil: +420 728 339 689

email: bylinky@bylinkyproradost.cz

(pouze na objednání)

(pokud telefon nezvedám, pište prosím sms)

 

Aktuální akce

Bylinková škola

podzim 2019/léto 2020

Bližší info zde ....


Podzimní Šamanské poznávání rostlin na "Starém mlýně"

spojené s křtem naší první knihy (Šumava)

1.11. – 3.11. 2019


Jak zpracovávat bylinky

aneb ZDRAVÁ RODINA 

16.11. 2019

jednodenní setkání (Benešov)Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley


TOPlist