INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Účastníkům bylinkové školy nabízím soukromé lekce formou konzultací nad jednotlivými tématickými úkoly. Prohlubování znalostí je potřebné ke vzájemnému propojení důležitých tématických okruhů, které s bylinkařením a připravováním bylinkových směsí na míru úzce souvisí. Jedná se především o životní styl, stravovací návyky, vzorce chování, vzájemně na sebe navazující funkce našeho organismu a hlavně pochopení toho, jak rostlinné látky v těle působí a jakým způsobem je co nejefektivněji aplikovat. Budeme konzultovat vhodnost a nevhodnost těchto složek, hledat možnosti a cesty.

Uzdravení těla předchází uzdravení duše, a to je třeba přijmout jako fakt. Není třeba hledat příčiny – je třeba naučit se žít!!!

Každá příčina má svůj kořen v minulosti a ten je uložen v nevědomí. Neustálým pátráním v těchto energiích jim dodáváme sílu a otevíráme pomyslná dvířka do současnosti. To nám ubírá spoustu energie, kterou potřebujeme pro život v přítomnosti, k plnému uzemnění a přijetí života v této realitě. A když toto dokážeme, minulost přestane dotírat a dojdeme vnitřní svobody.

Bylinky na této cestě mohou být skvělými pomocníky, neboť nám mohou dodat sílu abychom mohli dokončit to, proč jsme na tuto planetu přišli. Není zde zapotřebí síly, ale jemných, laskavých energií, a to ony umí.

Cena individuální lekce: 1h/700kč

S láskou Lenka

 

 

Aktuální akce

Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist