Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Beran, první znamení zvěrokruhu, kterému vládne ohnivá planeta Mars, která symbolizuje zdraví, spoustu energie a vůdčí schopnosti spojené s touhou prosadit se. Bývají odvážní a umí být rozhodní. Do nových činností se vrhají s velkým nadšením a důvěrou ve své schopnosti. Na druhou stranu jim ale chybí dostatek trpělivosti.

Charakteristické vlastnosti dávají Beranům sklony k těmto nemocem: (mladí berani tomu samozřejmě nevěří, ale čas ukáže, vyčkejte)

Afázie, ztráta řeči, bolesti hlavy, mdloby, mozková anémie, chudokrevnost, mozková horečka, mozková mrtvice, zánět mozkových blan, meningitida, náchylnost k horečkám a zánětům, koma, bezvědomí, mozkové poruchy, neuralgie, trans.

 Oblasti těla, na které by si měl Beran dávat pozor  jsou:

Hlava, sklony k úrazům, řezné rány, popáleniny, modřiny, přetažení, svaly, nos, brada, pravé oko, červené krvinky, horní čelist a zuby v horní čelisti, nosní mandle, vlasy, mozek.

Pozor na autoimunitní choroby, záněty a chronické záležitosti.

Vhodné bylinky pro Berana jsou: Zimolez (výborný na detoxikaci, čistění krve i celého organismu), bodlák, máta, trnité stromy a keře, jedle, kapari, horčice, chilli, kayenský pepř, cibule, pór, chmel.

Pokud beran – ohnivec trpí na záněty, zejména v oblasti jater a trávícího ústrojí, hořčice, chilli, pepř, cibule mu uškodí, neboť jsou teplé povahy!!!!!

Zde je nutno znovu připomenout – každý z nás je jiný, a to, jaké vlivy jsme přijali z rodiny a společnosti, formuje naše myšlení, které následně nese nemalý podíl na tom, jaké choroby se u nás projeví. Místo obecně doporučovaných bylinek raději vyhledejte někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Nikdy nelze léčit pouze momentální stav. Je třeba vyhledat příčinu a následné s ní pracovat.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Aktuální akce

Tip na vánoční dárek

kniha

Putování do říše rostlin I.


Bylinková škola

jaro 2020

Bližší info zde ....


Zimní konstelace Benešov

11.1.2020


Cesta k sebepoznání

19.1.2020

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

25.1.2020 Benešov

Bližší info zde ....


Putování do říše rostlin

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


TOPlist