Konstelace je jedna z velice účinných metod, která nabízí náhled a pochopení situace, která zapříčinila naše problémy. Astrokonstelace nabízí hluboký pohled z vnějšku pod úroveň vědomí a vytváří tak možnost práce sama na sobě, přičemž působí i na další členy rodiny nebo situace, aniž by se jí zúčastnily. Umožňuje nám pochopit, proč a jak se ostatní členové rodiny chovají a cítí. Jak (nás) vnímají. Otevírá prostor pro řešení i dalších problémů.  …..

Astrologické konstelace jsou cestou poznání sebe sama, skrze postavení planet v okamžiku zrození, a jsou cestou ke spojení s větším celkem. Jedná se tak o unikátní způsob řešení konstelací, kde se spojují tradiční druhy konstelací s astrologií. Proto doporučujeme, pokud si chcete nechat konstelaci rozestavět, abyste si ověřili svůj datum, místo a čas narození, nejlépe na minuty.

Astrologický náhled korespondující s tématem konstelace pro vás připravuje astroložka Daniela Efis Grychníková. Její pohled vám umožní pochopit souvislosti  ukryté v nevědomí a ukáže vám způsob, jak  to, co vám konstelace odhalí, uchopit.

Konstelace pomáhá řešit:

  • Vztahové problémy – partnerské, rodičovské, sourozenecké, pracovní,  školní, aj
  • Fyzické problémy – karmické problémy ale i příčiny stavů jako jsou lupénka,  atopické ekzémy, snížení imunity, diabetes, a jiné opakující se stavy,  např. časté angíny, zlomeniny, aj.
  • Psychické problémy – stresy, vyčerpání, dysfunkce, strachy, fobie, úzkosti,  deprese, nevyrovnání se s traumatem či ztrátou blízké osoby, aj.

Tato metoda je individuální, tzn. vy a ten, kdo se do všech situací naciťuje. VY pozorujete a porovnáváte vše s reakcí svého těla (uvolňují se fyzické i psychické bloky, fyzické bloky ,…)

Cílem je vyhledat okamžiky (příčiny), kdy vznikl problém a negativní pocity či emoce uvolnit a přetransformovat do neutrálního pocitu a uvolnění. V terapii pracujeme s časem, mnohdy se dostaneme do minulých životů jednotlivce, ale i celého rodinného systému, kde nacházíme různé sliby, prokletí, uřknutí a jiné energie podobných kvalit.

Skupinové konstelace – cena za postavení konstelace: 1h / 800,-Kč. Za každou další započatou půlhodinu 400,-Kč. ( Předpokládaná doba jedné konstelace se pohybuje od 1,5 do 2hodin..)
Skupinové konstelace – cena za účast na konstelacích: 500,- Kč
Individuální konstelace – cena za postavení konstelace: 1h / 1000,-Kč. Za každou další započatou půlhodinu 500,-Kč. ( Předpokládaná doba jedné konstelace se pohybuje od 1,5 do 2hodin..)
 
  • Individuální konstelace Praha na dotaz – kontaktní osoba Lenka Martanová tel. +420 728 339 689 email: astrokonstelace@seznam.cz​
  • Individuální konstelace Liberec na dotaz – kontaktní osoba D. Janečková, tel. + 420 731 155 091 email: info@cestakdusi.cz

Zajímá vás princip konstelací? Vše co se odehrává v rodinných vazbách, vztazích i událostech se dozvíte zde …..

 

Aktuální akce

Bylinková škola

podzim 2019/léto 2020

Bližší info zde ....


Podzimní Šamanské poznávání rostlin na "Starém mlýně"

spojené s křtem naší první knihy (Šumava)

1.11. – 3.11. 2019


Jak zpracovávat bylinky

aneb ZDRAVÁ RODINA 

16.11. 2019

jednodenní setkání (Benešov)Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley


TOPlist