Aromaterapie v těhotenství

Nastávající maminky, vaše tělo prochází velkou hormonální revolucí a okolí někdy nechápe naše reakce na jinak běžné situace. Na zklidnění a  úlevu od bolestí hlavy, k ošetření strií, na únavu a další těhotenské potíže jsou výborné esenciální oleje (já používám řadu bylinných esenciálních olejů od Young Living, které garantují  100% čistotu).

Úleva od bolestí hlavy – Vhodné EO jsou – Levandule, Kadidlo, Máta a Heřmánek římský. Aplikujte 1 kapku do oblasti spánků a týlu. Vhodné je též pomocí ultrazvukového difuzéru aplikovat vůně do prostoru.

Zadržování vody v organismu (otoky nohou) – Vhodné jsou EO Mandarinka zelená, Levandule, citron. Aplikujte 2 kapky esenciálního oleje do 2lžic olivového oleje a masírujte nohy od plosek směrem nahoru.

Únava a nedostatek energie – Vhodné EO jsou Citron a Grapefruit. Aplikace – jednu kapku EO kápněte do 1lt čisté vody a během dne po douškách popíjejte.

Tvorba strií – Vhodné EO jsou Levandule, Gentle baby, Valor. Aplikace – smíchejte jednu kapku EO s lžící oleje a několikrát denně potírejte rostoucí bříško

Bylinky nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

Napsat komentář

Aktuální akce

Bylinková škola

podzim 2019/léto 2020

Bližší info zde ....


Letní bylinkaření na Šumavě

19.7. – 21. 7.2019

Bližší info zde ....


Poznávání "po šamansku"

aneb bylinkaření trochu jinak

1. -5. 5.2019

Bližší info zde ....


Rozvíjení intuice a komunikace s rostlinou

25 - 26.5.2019

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley


TOPlist