Kontakt

Lenka Martanová
mobil: +420 728 339 689 
email:bylinky@bylinkyproradost.cz

Pokud telefon nezvedám, pište prosím sms.


Osobní konzultace na adrese:
K Tužince 2357, Benešov

Aromaterapie v těhotenství

Nastávající maminky, vaše tělo prochází velkou hormonální revolucí a okolí někdy nechápe naše reakce na jinak běžné situace. Na zklidnění a  úlevu od bolestí hlavy, k ošetření strií, na únavu a další těhotenské potíže jsou výborné esenciální oleje (já používám řadu bylinných esenciálních olejů od Young Living, které garantují  100% čistotu).

Úleva od bolestí hlavy – Vhodné EO jsou – Levandule, Kadidlo, Máta a Heřmánek římský. Aplikujte 1 kapku do oblasti spánků a týlu. Vhodné je též pomocí ultrazvukového difuzéru aplikovat vůně do prostoru.

Zadržování vody v organismu (otoky nohou) – Vhodné jsou EO Mandarinka zelená, Levandule, citron. Aplikujte 2 kapky esenciálního oleje do 2lžic olivového oleje a masírujte nohy od plosek směrem nahoru.

Tvorba strií – Vhodné EO jsou Levandule, Gentle baby, Valor. Aplikace – smíchejte jednu kapku EO s lžící oleje a několikrát denně potírejte rostoucí bříško

Bylinky nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

Aktuální akce

Naše kniha

kniha

Putování do říše rostlin I.


Velké konstelace

4-5.4.2020

Bližší info zde ....


Šamanská pouť do vlastního nitra

8-10.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Jarní bylinkaření

15-17.5.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Slunovratové bylinkaření

19-21.6.2020 Šumava

Bližší info zde ....


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Vítám vás, kteří máte otevřené srdce a chcete svět učinit lepším.....


TOPlist